У наших широтах існує безліч хороших яхтових шкіл. Там викладають і діляться своєю майстерністю прекрасні висококваліфіковані яхтсмени. Ми всі знайомі між собою і з багатьма з них нас пов’язують давні дружні стосунки.

А чим же відрізняється наша школа практичного яхтингу?

Так ось. Більшість яхтових шкіл будують процес навчання таким чином: Курсант оплачує теоретичний курс, потім взимку відбувається начитка 10-15 лекцій, потім ще доплачує за практичний курс і тільки після цього вже знайомиться безпосередньо з яхтингом.

Безперечно, якщо курсант твердо знає, що яхтинг це точно для нього, то таким чином побудований навчальний процес повністю виправданий і логічний.

А тепер уявіть іншу ситуацію: ви відучилися, витратили багато грошей і часу. Витратилися на яхтову одяг. А потім піднялися на борт яхти … а все трохи не так, як ви собі уявляли. Час минув, гроші витрачені, а задоволення немає … Тому що це просто не ваше. Так буває, все люди різні.

А тепер чим власне відрізняється наша школа практичного яхтингу:

Ви в перший же день занять підніметеся на борт яхти і вийдете на воду. І ви відразу ж на борту зрозумієте – чи потрібен вам цей яхтинг взагалі. Якщо яхтинг не для вас ви заощадите свій час і гроші.

А якщо яхтинг це ваше – Ласкаво просимо на борт!

Програма навчання у нас складається індивідуально під курсанта або під екіпаж. Обсяг одержуваних вами знань буде залежати тільки від вашого бажання і цілей, які ви перед собою ставите.

Всі заняття ми проводимо на яхтах власного флоту. Тому ми можемо легко підлаштується під ваш графік і вийти на воду в будь-який день тижня. Ми можемо запропонувати і спортивні, і круїзні яхти, на ваш вибір. Тренування проводяться на Київському морі – менш завантажена акваторія дозволяє інтенсивно тренуватися без зайвих маневрів, ну і вітер звичайно ж набагато рівніше в порівнянні з річкою.