Beneteau Platu 25 «LaMoreneta» (спортивна яхта)

Beneteau Platu 25 «LaMoreneta»

На даний момент цей тип спортивних яхт найбільш активно розвивається в Україні. Монотипний клас Platu25 (IPCA) був визнаний Міжнародною федерацією вітрильного спорту (ISAF) в 2005 році. Невелика легка яхта була розроблена компанією Farr Yacht Design і може бути використана для денних іншорних гонок, клубних змагань або тренувань спортсменів – як професіоналів, так і любителів. В цьому класі проводиться безліч змагань, в тому числі чемпіонати Європи та світу. Управління яхтою – просте і зрозуміле. Завдяки лаконічному плануванню кокпіта будь-яка команда може працювати максимально ефективно, незалежно від досвіду її членів. Конфігурація вітрил і такелажу забезпечує човну оптимальні швидкісні характеристики в лавіруванні і легке глісування на попутних курсах.

Довжина яхти повна‎: ‎7.53 м

Осадка яхти‎: ‎1.56 м

Ширина яхти: ‎2.52 м

Оптимальна чисельність екіпажа Beneteau 25 Platu – 5 людей

«Оксамит України» (спортивна яхта)

Оксамит України

work

Оптимальна чисельність екіпажа «Оксамит України» – 5 людей

«Black Pearl» (спортивна яхта)

Black Pearl

work

Оптимальна чисельність екіпажа «Black Pearl» – 5 людей

Оріяна 21 (круїзна яхта)

Це одна з перших яхт серійного виробництва в Україні. Невеликий річковий круїзер. Відмінно підійде для прогулянки невеликою компанією. Пристрій кіля дозволяє виходити на мілководді, що полегшує висадку на берег, наприклад на вподобаний вам острів. Вага кіля становить 250 кг, що забезпечує надійну остійність в будь-яких умовах. На борту передбачено 4 спальних місця, що дозволяє використовувати яхту для подорожей. Якщо раптом піде дощ, то він не зіпсує вашої прогулянки – в затишній каюті можна з комфортом перечекати будь-яку негоду.

Довжина яхти повна: 6.12 м

Осадка яхти: ‎1.33-0.33 м

Ширина яхти: ‎2.38 м

Оптимальна чисельність екіпажа – до 5 людей

Оріяна 20 (круїзна яхта)

Характеристики Оріяна 20 схожі з Оріяна 21. З 1991 по 1997 рік випустили близько 30 моделей «двадцяток», більшість з яких використовується за межами України. Згодом ця яхта була модернізована – так на її базі створена нова яхта – Оріяна 21.

Довжина яхти повна: 6.1 м

Осадка яхти: ‎1.25-0.25 м

Ширина яхти‎: ‎2.42 м

Оптимальна чисельність екіпажа – до 5 людей

Орияна
Орияна

Hanse 320 (круїзна яхта VIP класу)

Hanse 320 внутрішнє планування

HanseYachts AG – німецький виробник яхт зі штаб-квартирою в місті Грайфсвальд. На ринку компанія позиціонує свої яхти в вищому сегменті. Hanse 320 це сучасна і технічно добре оснащена яхта, що дозволяє їй практично в кожній регаті займати призові місця. А ще це одна з найкрасивіших яхт у нашій акваторії. Hanse 320 відмінно підійде для компанії до 8-ми чоловік. Завдяки своєму лаконічному інтер’єру і екстер’єру Hanse 320 являє собою відмінну локацію для фотосесії. Також яхта пропонується для підготовки яхтсменів до самостійних чартерів в теплих закордонних морях.

Довжина яхти повна: 9.63 м

Осадка яхти‎: ‎1.84 м

Ширина яхти‎: ‎3.3 м

Оптимальна чисельність екіпажу – до 8 людей