ВІДМІННИЙ ПОДАРУНОК НА ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ, ВЕСІЛЛЯ І БУДЬ-ЯКІ ІНШІ СВЯТО!

Ви бажаєте зробити оригінальний подарунок другу, колезі або близькій людині і не знаєте що вибрати? Ми вам допоможемо. Придбайте у нас подарунковий сертифікат на одну або кілька наших послуг.

За допомогою подарункового сертифіката ви можете замовити кожну з надаваних нами послуг, як влітку, так і взимку. Це може бути майстер-клас з управління парусної яхтою, буєри, або просто прогулянка під вітрилом.

Нижче наведена базова вартість кожної послуги. При замовленні Ви самі можете вибрати обсяг (вартість) послуги, терміни проведення або додаткові опції, наприклад катер супроводу з фотографом. Щоб ваші очікування повністю виправдалися – зателефонуйте нам і ми обговоримо всі деталі.

Звертаємо Вашу увагу: кожна з наших послуг розрахована на певну кількість учасників, тому володар сертифіката може запросити з собою відповідну кількість друзів абсолютно безкоштовно.

Якщо протягом року не вийшло скористатися оплаченим Подарунковим сертифікатом – не переживайте і приїжджайте до нас в наступному сезоні, ми будемо вам раді.

Літні послуги надаються протягом усього яхтового сезону, як правило це травень-листопад. Для занять віндсерфінгом вода в Київському водосховищі повинна прогрітися до комфортної температури.

Подарункові сертифікати для літніх послуг:

Оскільки клімат постійно відчутно змінюється в бік потепління, наприклад сезон 2020 тривав до середини грудня, то можемо припустити, що яхтовий сезон 2021 почнеться вже в березні / квітні.

Зимові послуги надаються тільки за умови наявності на Київському водосховищі льоду товщиною не менше 20 см.

Подарункові сертифікати для зимових послуг:

Отримати і скористатися сертифікатом просто:

Виберіть послугу. Зателефонуйте нам. Оплату можна провести на банківську карту. Ми відправимо вам на смартфон (e-mail) зображення подарункового сертифіката. Ви можете самі скористатися сертифікатом або подарувати сертифікат іншій людині. Якщо ви даруєте сертифікат – повідомте нам ім’я та номер мобільного телефону кінцевого одержувача.

Якщо ви бажаєте щоб ваш подарунок ще мав і так сказати відчутний вид, ми відправимо поштою або кур’єром красивий пазл в красивій коробочці.

Щоб скористатися послугою зв’яжіться з нами за кілька днів до запланованої вами поїздки в наш яхт-клуб. Ми виберемо зручний для вас час і, ми вас чекаємо!

 

Ваші друзі не залишаться байдужими від такого подарунка.

Також для іменинників у нас є спеціальний бонус: після яхтової прогулянки ви зможете в нашій альтанці на березі Київського моря скористатися мангалом і відсвяткувати свою подію в невеликій компанії.